Krevat per femij

Shitet nga: Afrim 22 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Gjilan
Shes krevat per femij shum pak I perdorur dhe me dy rafte per tesha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim