Laptop sony vaio

Shitet nga: Durim 06 Pri 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Shes laptopin sony vaio widescreen me keto performanca Intel(R) Core(TM) I3 cpu 4cpu's ram memory 4GB kartelen grafike 2GB dhe HDD 500 GB qmimi esht fiks .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim