Laser pointer green

Shitet nga: mustaf shurdhani 27 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
laser me gjashte fora te ndryshme te dritave dhe driten kryesore ..largesia e drites 800 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim