Limon

Shitet nga: Hevzi 11 Tet 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Limoni siq po shihet ne foto dhe ka plot Limona...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim