MBI 100 M DRU DHE CUNGA

Shitet nga: lulzimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes mbi 100 m dru bung edhe qarr po kem edhe cunga me shit po mund te na kontaktoni edhe viber +37744781470 dhe +37744823991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim