MBJELLJE E FLOKUT

Shitet nga: Ndermjetesuesi 30 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Beje ndermjetsimin, ndremjet pacientit dhe doktorit, te gjith te interesuarit per bjellje te flokeve mund te me kontaktojn ne numrin e telefonit: +905068016228 "VIBER" dhe ne email adresen: sherifi@itu.edu.tr . Per me shum informata ordinanca gjendet ne Turqi dhe po ashtu opercioni behet prej nje nga doktoret me te mir dhe me profesional ne Turqi. Qimimet jan te ndryshme nga 1720 - 2850 euro nvaret nga nevoja e pacientit se sa ka nevoj ti bjellen floket.

Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim