ME QERA LOKAL 100 M PER VETEM 150 €

Shitet nga: v.a 05 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Leshoj lokalin me qera me hapsir 100 merta katror vetem 150 euro lokali eshte shum i pershtatshem per gjithqka edhe per ngarkim shkarkim gjindet ne rrugen e stasnishorit ju mirpresu. Viber +38649767327 dhe ne vala 044551438
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim