Makinë prerese marka "bestman deluxe star 3"

Shitet nga: Adhurim morina 25 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina eshte ne gjendje te rregullt per prerjen e shtofnave te ndryshme te tekstilit si dhe sfungjerit me nje trashes deri ne 30 cm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim