Makin per larje te reobave Beko

Shitet nga: Ardi 10 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Shes makinen per larje te rrobave Beko, makina eshte e perdorur 1 vit dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim