Makina per thithjen e lageshtise,per myk,inbercug

Shitet nga: elbasan 22 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Japim me qera paisjet per thithjen e lageshtise ne objekte te mbyllura,shtepi,banesa etj.per parandalimin e paraqitjes se mykut, thjarjen e ibercugit, per tharje me te shpejt te suvatimit ne hapesirat e brendshme, per largimit e lageshtise ne bodrumet apo dhomat e permbytura nga uji.Njekohesisht me kto masim perqindjen e lageshtise para dhe pas tharjes. Qmimi 5 deri 7 euro per cope ne dite,varesisht nga vendi dhe transporti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim