Makine

Shitet nga: naim 27 Gsh 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjilan
shitet makina per pastrimin e dyshemes me sistemin me batarija dhe me te eshte edhe mbushsi i batarijave(okumlator)dhe nji pare batarija rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim