Mbajtse ,kapse , pump per basen etj

Shitet nga: Li 18 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet mbajtse me rrota 12euro dhe 20euro kapse 10euro pumpa 13euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim