Mjaltë anti stres anti depresion për memorie etj

Shitet nga: Info Mjeksia 24 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
facebook/infomjeksia
Mjaltë anti stres anti depresion për memorie etj
================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës
====================================
PËRBËRJA;
MJALT POLEM DHE QUMSHT BLETE.
INDIKACIONET;
anti stres, anti depresiv, ndihmon në memorje.
-PËRDORËT kundër alergjive të ndryshme.
-Bënë pastrimin e zorrëve.
-Kunder diares.
-Kunder anemis.
-Kunder hipertensionit dhe arterio sklerozes.
-Biostimulatore, kunder plakjes se hershme.
-Ndihmon në reprodukimin tek femra dhe mashkulli
PËRDORIMI:
Një deri në 2 lugë kafeje në ditë para buke.
-Fëmijët një lug kafeje në ditë pas buke .
Pëferohet të përdoret me lug druri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim