Mjaltë

Shitet nga: Naimi 22 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim mjaltë mali, të cilësisë dhe kualitetit të lartë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim