Mjalte

Shitet nga: Mjalte 03 Jan 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Shes mjalte origjinale natyrale nga fshati nga lloje te ndryshme si:mjalte bagremi,mjalte çami dhe mjalte livadhi.Gjendemi ne gilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim