Mjete nga austria

Shitet nga: Getuarb 20 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
te gjitha mjetet qe i shifni ketu jan shumica te pa perdorur. jan ne gjendje Shum te mir dhe kann qualitet te madh.1) Shllajferic Makita Turbo 2300 W - 100 €2) Mates i rrymes elektrike Spiral MS5201 Digital
Insulation Tester - 250 €3) Komplet Shllajferic dhe Grryese Elektronike MANNESMANN - 150 €4) Mates i rrymes elektrike model i ri (ne Foto e portokallta) Pancontrol - 70 €5) Mjete per ceva Kompleti - 50 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim