Objekt me Qera

Shitet nga: Jetmir Syla 01 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Leshohet objekti me qera, objekti posedon 600m2+100m2 (aneks).
Objekti gjindet ne magjistralen Gjilan - Prishtine kilometri 12.
Gjatsia e objektit eshte 50m kurse gjersia 12m dhe lartesia 4m
Konstruksioni eshte krejtsisht beton po ashtu edhe kulmi eshte e izoluar me lesh gjami.
Objekti ka rrymen, kanalizimin dhe rrugen e asfaltuar
Objekti ka 1 hektar tok perreth, eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtari ose prodhimtari

(Ne foto shihet vetem gjysma e objektit)

Na kontaktoni per cmimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim