Pëfrcus I rrymes 10.000 vat.

Shitet nga: Pëfrcus 15 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pëorcus te rrymes I ka 10.000 vat punon shum mirë dhe është ne gjendje perfekte për me shumë mund te kontaktoni ne viber +37744369893
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim