PHILIPS

Shitet nga: Murat 06 Shk 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Aparat për oksigjen e ardhur para ni vit nga zvicrra dhe ka garancion edheni vit,e përdorur 1 muj për kontakt zvicerr +41764831331 ose në gjilan 044 226750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim