Paisje Masazhuese me gurë zhade

Shitet nga: paisje masazhi 23 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Ofrojë paisje masazhuese me gurë Zhade.

Paisja Masazhuese me gurë JADE(Zhade) = 650€

Linku se si përdoret paisja masazhuese: http://ceragemindia.in/CeragemCpmpactUse.aspx

PAISJET JANE TE REJA DHE KANE GARANCION.
MUNDESIA E PAGESES EDHE ME STARCARD.

Viber 0037744428132
0037744114239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim