Patina top ice canadtack

Shitet nga: drilon 13 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Patinat jane per me rreshqit ne Akull.
Jane te pa pewrdorura prodhim Gjerman.
jane numer 36 dhe 37
cmimi fix 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim