Pikado elektronike

Shitet nga: Mursel 21 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pikado elektronike.
Mungon adapteri dhe shigjetat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim