Pisha

Shitet nga: BESIM 21 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITEN URGJENT DHE ME QMIM TE LIR
ARSYJA NDERTIM LOKALI

TE GJITHA PISHAT SHITEN KOMPLET
045/601550
-37749/708/808 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim