Playstation 3 Plus Gta5 fre

Shitet nga: Shpetim 21 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Playstation 3 me 300GB i sapo ardhur nga svicra e shes me garancion 5 muaj dhe 3 loja falas Gta5 Fifa 13 Grant Turismo..kontakt edhe ne viber +37745679598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim