Plehu i kafsheve

Shitet nga: Emri 24 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes plehun e kafsheve i cili mund te perdoret per shum rendimente bujqsore ,jan rreth 15 dhe 20 traktora qmimi per traktor eshe 20 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim