Raft per pije ne restaurante

Shitet nga: Muhamed 29 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Raft per pije alkoolike ne restaurante me pasqyre.dhe mjaft moderne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim