Rasad te specav domate tranguj etj

Shitet nga: Shena 12 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kemi rasadne te specave domatev tranguj dhe lloje tjera gjindemi ne fshatin perlepnic komuna gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim