Rent a Car-Super Oferta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent a Car Gjilani 08 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Gjilan
Japim Vetura me qera me qmime te volitshme

Opel Zafira dizell-Klime - 7 Ulse Viti 2003

Opel Astra G 1.6 benz-klime - Viti 2000

Opel Astra dizell+Klime Viti 2000

Golf 4 TDI -klime+Manual Viti 2000

Golf 4 TDI Automatik + klime Viti 2000

Veturat jepen vetem ne kohezgjatje me shume se 3 dite
Secila vetur ofrohet edhe ne aeroport te Prishtines sipas marrveshjes me klientin

Secila veture kontrollohet ne detale per gjendjen teknike dhe mekanike para se te huazohet prej klientit
Veturat jan te servisuara,me goma te mira dhe te gjitha pajisjet percjellese


Qmimet jan me te volitshmet ne tregun e veturave me qera

Na kontaktoni


Ju mirepresim

Tel 044 133 074


Viber +377 44 133 074

Bekim Sadiku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim