Rent a car "ALD"

Shitet nga: Rent a car "ALD" 21 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Rent a car "ALD"

Ofrojme vetura me qera prej 15 € per 24 or e me shum,

Qmimet ndryshojne varesisht prej tipit te vetures dhe kohezgjatjes per sa dit mirret vetura,

Klientet I marrim dhe I kthejme ne aeroport te prishtines dhe shkupit Gratis,

Kemi automjete manuel dhe automatik.


Rent a car "ALD"
044 999 882,
049 222 350.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim