Rollne ( trak per pitbulla )

Shitet nga: Menderim 08 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
,,Rollne" per ushtrimin e qenëve (Pitbulla , qen te sharrit ..etj deri ne 80kg) eshte e mir dhe shum efektive pra me të mund ta ushtroni dhe qeni juaj te ket nje form dhe kunduksion te mrekullueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim