Rruza Qafe

Shitet nga: xxx 21 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Ato jan te maruara me gjilpër dhe krrabzë nje rruz qafe kushton 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim