SHITET ZERIMI

Shitet nga: URIM 13 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
shitet zerimi o gatshem per dj 2 fbt 12 proel 2 15 mikseta dynacord powermate 1600 si dhe stallakt bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim