Serval dhe Savannah kittens dispozicion

Shitet nga: Christina 20 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Ne A serval dhe Savannah kittens në dispozicion. Kittens tona janë të njohura kontrollohen dhe do të vijë me grupin e parë të vaksinimeve, certifikatë shëndetësore de-wormed, plus microchipping kërkuar. kittens tona janë ngritur në shtëpinë tonë së bashku me macet e tjera dhe qentë. Na kontaktoni për më shumë fotot dhe info


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim