Shah i vogel

Shitet nga: Leonit Shaqiri 19 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Ne gjendje te mire dhe praktik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim