Shatora karrika tavolina tenda ME NXEMJE

Shitet nga: Dritoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Japim shatora karrika dhe tavolina me qera shatorat jan madhsi te ndryshme sipas kerkeses tuaj shatorat jan per sezon dimrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim