Shes fellne me goma 17

Shitet nga: Gazi 30 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Fellne dhe goma 225/45R17
Fellnet jan BBS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim