Shes qen

Shitet nga: Muhamet 16 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes qen Samued shum i bukur shum ingushum ika te kryme me vakcina me kejt osht rac e paster siq pe shifni dhe vet ne foto kam dhe haski 8mujsh femen orgjinal ika te kryne kejt osht shum i bukur mund te shikoni ne foto pres pergjigje serijoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim