Shesim Dyer dhe dritare

Shitet nga: Rrustem 16 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes dyer,dritare dhe gjama te përdor posedij 20 dyer te dhomave shume te ruajtura mire me brava me fotera per me shume shih ne foto qmimet te lira simbas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim