Shiten 5 tavolina dhe 8 karrika

Shitet nga: shukri 29 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 5 tavolina dhe 8 karrika
Qmimi sipas marrveshjes 044575205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim