Shiten dritaret dhe nje derë druri

Shitet nga: Rexhep bajra 08 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet dritaret nga druri nga 20 euro kurse dera 60 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim