Shiten rolet e bakrit

Shitet nga: Egzon 19 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten rolet e bakrit me dimenzione 35x0.5 100 kg, 40x.06100 kg, 70x0.6 100 kg si dhe kabllo e bakrit 50 kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim