Shitet Gruri

Shitet nga: Lumbardh 17 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Grur me Pakic dhe Shumic
Per me shum info kontaktoni edhe ne viber ne ket nr:045618137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim