Shitet Pajaqalla dhe dy zmadhues zeri

Shitet nga: Fatos 26 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Ne gjendje te rregullte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim