Shitet Trulli

Shitet nga: Emin 15 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trulli gjindet ne Livoq te eperm te Motel Vaxheneti dhe ka siperfaqen 55 ari .. Dhe është me të gjitha nevojat elimentare uje rryme kanalizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim