Shitet guma

Shitet nga: Arlindi 10 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet : guma dhe bandashi ësht guma e veres me profi 175 70 R13 82T per me shum info gjindemi nê Gjilan

Mund me kontaktu edhe ne viber 045-288-771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim