Shitet rezervari i ri me qmim te volitshem

Shitet nga: Alban 13 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
shesh rezervarin i cili eshte i pa perdorur dhe mund te perdoret per rezervar te nxemjes qendrore apo te ndrysme ,
Telefoni 049150626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim