Shitet stihl per prerjen e osfalltit dhe metalit

Shitet nga: Sokol 22 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet stihli ngjendje te rregullt osht i ardhun nga zvicra. Nuk ka as nje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim