Shporet i rrymes

Shitet nga: altin 14 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shporedi i rrymes me nje qmim shume te volitshem.Shporedi ka 4 plloqa dhe po ashtu nje furre te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim