Syza zmadhuese "Magniffer"

Shitet nga: Magniffer Glasses 28 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shes syza zmadhuese me ndriqim "drita" te cilat jane te pershtatshme per servisat e telefonave dhe kompjuterave.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim