TENDA PER AHENGJE TE NDRYSHME FAMILJARE NE AMBIENT

Shitet nga: TENDAdecor 09 Maj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me Dimensione të Ndryshme po ashtu ofrojm
⚫ Ulse me mbulesa dhe pa mbulesa
⚫Tavolina te rrumbullakta me mbulesa
⚫Tepih te kuq per ecje
⚫Ndrim special per mbramje
⚫Ulse speciale per qift
⚫Tavolin e qiftit e dekoruar dhe shum decore te ndryshme
NE TERE KOSOVEN
REZERVO DATEN TUAJ !
VIBER +377 45 927 267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim